Kolekcja “Mandala – Afirmacje”

Od dzisiaj (19.03.2021) od godziny 18:00 dostępna jest nowa kolekcja obrazów – Mandala – Afirmacje

Kolekcja ta jest absolutnie wyjątkowa i magiczna ale co najważniejsze – dostępna w sprzedaży po raz ostatni (reprodukcje kolekcjonerskie). Każda z mandali ma przypisane znaczenie – afirmację.

Seria grafik i rysunków została stworzona poprzez inspirację autorki (Ewelina Kania) techniką mandali zentangle oraz fraktali.

Grafiki tworzone były ołówkiem, długopisem, cienkopisem, markerami, a także metodą mieszaną – tradycyjnymi metodami oraz z wykorzystaniem nałożenia kilku grafik równocześnie w programie graficznym.

Kolekcja powstała w celu znalezienia własnego stylu artystycznego i dążenia do nietypowych oraz nieoczywistych form – aktualnie przerodziła się w zamiłowanie do abstrakcji.

Kolekcja ta ma pod nazwę Afirmacje, autorka tworząc tę serię przeszła przez szereg ciężkich dla niej decyzji i zmian w wielu aspektach życia. Tworzenie tej kolekcji było wyrazem wolności, odwagi i siły oraz innych emocji i tym chce zarażać swoich kolekcjonerów.

Część obrazów była zaprezentowana na wystawie autorki, która odbyła się 1 grudnia 2017 roku w Fotolaboratorium FotoSilesia w Katowicach.

Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Podstawowa forma mandali składa się z okręgu z wpisanymi w niego kwadratami (o bokach zorientowanych według stron świata).

Ilość reprodukcji każdej z mandali ograniczona, certyfikowany wydruk tylko 20 sztuk, które nigdy więcej nie będą dostępne.

Wydruk w formacie 30×30 cm.

Technologia druku

Digigraphie® to rewolucyjna technologia firmy Epson, lidera w świecie przetwarzania obrazu. Dzięki drukarkom, podłożom i tuszom pozwalającym na uzyskanie szerokiej przestrzeni barwnej, możliwa stała się cyfrowa reprodukcja sztuki. Kopie pozostają wierne oryginałom, ponieważ ich tworzenie odbywa się z precyzyjnym odwzorowaniem barw i najdrobniejszych szczegółów. Digigraphie® jest synonimem absolutnej jakości, powtarzalności wydruków i niespotykanej trwałości – reprodukcja Digigraphie® zachowa jakość kolorystyczną nawet ponad sto lat!

  • Nadzwyczajna jakość i wytrzymałość druku.
  • Zwiększenie wartości repliki cyfrowej poprzez otrzymanie znaku jakości Digigraphie® Collection.
  • Liczba sztuk w serii: 20 szt. / każda.
  • Każda reprodukcja jest numerowana, opatrywana znakiem i podpisywana, a każda seria posiada ściśle określoną przez autora liczbę egzemplarzy.
  • Każdy wydruk jest oryginalnym dziełem, numerowanym i podpisanym.
  • Kolekcjonerzy wchodzą w posiadanie wyjątkowych, trwałych reprodukcji

Wydruk realizowany na papierze Hahnemuhle Museum Etching (papier archiwalny oraz matowy).

Do każdej Mandali dołączamy certyfikat autentyczności.

Dla kolekcjonerów

Kolekcjonerów zainteresowanych dodaniem jednej lub kilku mandal do swojej kolekcji zapraszamy do sklepu LUUA:

http://mandala-afirmacje.luua.pl/

Wirtualna wystawa

Zapraszam na wirtualną wystawę mandal z kolekcji Afirmacje: https://www.artsteps.com/view/5ff7584970b1d43cacd4a141

Sign up to receive awesome updates about new art work.

If you will sign up we will send you an email every Saturday morning with an invite to take a coffee and check most recent art works on luua.pl.

We may also send you other updates occasionally, max. once per week.

Select language:

We don’t spam!
By subscribing our newsletter you confirm you agree with our privacy policy and you agree to receive our promotional materials. You may unsubscribe at any time.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *